21030082
8717278570846
NO BRAND
110196071
100
4,8 mm
Nee
Zwart
min (100)
Wordt verkocht per 100
In voorraad: beschikbaar
1 dag(en) levertijd
Deze zwarte kabelbinders van WKK zijn ideaal voor het bundelen en organiseren van kabels en bedrading in diverse professionele toepassingen. Met een lengte van 300mm en een breedte van 4,8mm bieden ze een stevige grip en zijn ze geschikt voor bundels met een behoorlijke diameter. De UV-bestendigheid zorgt ervoor dat ze ook buiten of in omgevingen met veel zonlicht langdurig meegaan. Je ontvangt 100 stuks in een verpakking, handig voor zowel kleine als grote projecten.
Deze kabelbinders zijn gemaakt van zwart, UV-bestendig kunststof en hebben een afmeting van 300x4,8mm. Ze zijn geschikt voor temperaturen tot +85°C. De treksterkte is voldoende voor de meeste standaard toepassingen. WKK biedt kabelbinders aan in 34 verschillende lengtes en 10 kleuren, waardoor je altijd de juiste binder voor jouw specifieke situatie kunt vinden. Deze variant is specifiek ontworpen voor universeel gebruik en wordt geleverd per 100 stuks.
De zwarte kleur en UV-bestendigheid maken deze kabelbinders uitermate geschikt voor buitengebruik. Ze zijn eenvoudig te gebruiken dankzij het gebruiksvriendelijke ontwerp. De lengte van 300mm biedt voldoende ruimte om grotere kabelbundels te organiseren. De keuze uit diverse lengtes en kleuren binnen het WKK assortiment zorgt ervoor dat je altijd de juiste kabelbinder kunt vinden die past bij jouw project.
Je kunt deze kabelbinders gebruiken voor tal van toepassingen, zoals het bundelen van kabels in de elektrotechniek, automotive industrie, bouwsector en tuinbouw. Ze zijn ook handig voor het organiseren van bedrading in serverkasten, het vastzetten van slangen of het bevestigen van andere materialen. De veelzijdigheid maakt ze een onmisbaar hulpmiddel in diverse professionele omgevingen.
Deze kabelbinders vereisen geen specifiek onderhoud. De levensduur is afhankelijk van de omgevingsfactoren en de belasting. De UV-bestendigheid zorgt voor een langere levensduur in buitenomgevingen. Na gebruik zijn de kabelbinders eenvoudig te verwijderen door ze door te knippen.