HASPEL ANTI-CORR.WATER L=15 888 - 10MM NEDERMAN

02611215

7320170186322

NEDERMAN

30806688

Ja

25 MPa

Water

10 mm

EA

Niet op voorraad

8 dag(en) levertijd

Productomschrijving:

  • Middelgrote open corrossie bestendige slanghaspel
  • De corrosie bestendige slanghaspels hebben een roestvrij stalen voet en swivel, messing naaf en een trommel van composiet materiaal, hierdoor zijn ze geschikt om in vochtige ruimtes gebruikt te worden.
  • Dankzij het open ontwerp van de slanghaspels is het uitvoeren van service, onderhoud en schoonmaakwerkzaamheden zeer eenvoudig.
  • De haspel kan gemonteerd worden aan de muur of het plafond.
  • De 889 serie is uitgevoerd met een iets grotere trommel, daardoor is het mogelijk een langere slang te gebruiken dan op de 888 slanghaspels.
  • De corrosie bestendige haspel is geschikt voor installatie in vochtige ruimtes, zoals wasstraten en werkgebieden die zich buiten bevinden. Alle componenten zijn vervaardigd corrosie bestendig materiaal.
    • Eenvoudig te installeren en onderhouden
    • Uitgangspositie kan eenvoudig 120 graden worden aangepast voor een optimale geleiding van de slang
    • Veerspanning eenvoudig verstelbaar vanaf de buitenzijde
    • Vergrendelmechanisme eenvoudig uit te schakelen wanneer dat nodig