De Fluke 717 drukkalibrator levert uitstekende prestaties en is uiterst duurzaam en betrouwbaar.
Deze kalibrators zijn compact, licht en gemakkelijk te dragen.
Eenvoudig in gebruik dankzij hun interface met druktoetsen, die vergelijkbaar is met die van de multifunctionele documenterende proceskalibrators uit de Fluke 740-serie.
Beschermd tegen elektromagnetische storingen, stof en spatwater en uitgerust met een verwijderbare batterijklep, die het mogelijk maakt batterijen snel te vervangen.
Dit type kalibrator is verkrijgbaar in 9 modellen en meet drukken tot 345 bar/5000 psi (voor het meetbereik van dit specifieke artikel, kijk bij "Leveringsomvang" hierboven).
Zij zijn voor een nog grotere functionaliteit compatibel met de Fluke 700Pxx drukverschil-, overdruk- en absolute-drukmodules.
Belangrijkste kenmerken
Meet druk, 0,05% van volle schaal met interne druksensor tot bar/psi waarde hierboven vermeld bij "Leveringsomvang"
Meet mA met een nauwkeurigheid van 0,015% en een resolutie van 0,001 mA, en genereert gelijktijdig 24-V lusvoeding
1/8 NPT female drukaansluiting
Geschikt voor niet-corrosieve gassen en vloeistoffen
Keuze uit elf verschillende technische eenheden
Zero-, Min-, Max- en Hold-functies
Kalibreer P/I-instrumenten met gelijktijdige druk- en stroommeting
De functie voor het testen van drukschakelaars registreert de instel-, reset- en dodezonewaarden van een drukschakelaar
Foutpercentageberekening van mA-metingen voor snelle pass/fail-beslissingen
Lange levensduur van de batterij
Holster bevat een opbergcompartiment voor meetsnoeren
Geschikt voor het magnetische Toolpack-ophangsysteem
Nieuwe schakelaartest
Leveringsomvang
Drukkalibrator -12 to 15 psi (-850 mbar to 1 bar, -85 to 103 kPa)
Gele beschermholster met opbergcompartiment voor meetsnoeren