ACCU-MULTITOOL 18V/2X4AH MULTIMASTER AMM 500

03301454

4014586895321

FEIN

71293861000

2

18 V

4 Ah

Systeemkoffer

EA

In voorraad: beschikbaar

1 dag(en) levertijd

Productomschrijving

  • FEIN accu-oscillerende machine - Accu MULTIMASTER AMM 500 PLUS TOP 4AH AMPShare. De krachtige accu-MULTIMASTER voor snelle resultaten (tijdens verbouwing en renovatie) met meer dan 30 accessoires. Voor zagen in hout en metaal, slijpen, het zagen van tegels en meer.

Belangrijkste kenmerken

  • Anti-vibratiesysteem: permanent veilig en aangenaam werken door weinig trillingen en uitstekende geluiddemping.
  • StarlockPlus-gereedschaphouder: snellere resultaten en hogere precisie dankzij 100% krachtoverbrenging zonder verlies.
  • QuickIN: wisselen van gereedschap in minder dan 3 seconden door gepatenteerd FEIN snelspansysteem zonder gebruikmaking van gereedschap. Dankzij de StarlockPlus-gereedschaphouder heeft u toegang tot ongeveer 100 FEIN accessoires uit de vermogensklassen Starlock en StarlockPlus.
  • DC-motor: een effectieve motortechnologie met hoog koppel voor nagenoeg identiek vermogen zoals dat van de kabelgebonden uitvoering.
  • Tachogenerator: constante toerentallen, zelfs onder belasting en traploze elektronische toerentalregeling.
  • Metalen drijfwerk: hoge belastbaarheid en maximale levensduur, omdat alle drijfwerkdelen zijn gemaakt van metaal.
  • Mechanische interface: voor stationair gebruik in de tafel- of boorstandaardhouder of voor bevestiging van een diepteaanslag.
  • Electronic Cell Protection (ECP): ECP beschermt de accu tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading.
  • De COOLPACK-technologie zorgt voor een langere levensduur van de accu en maakt zodoende langere gebruikstijden mogelijk.
  • De laadtoestand van de accu kan direct op de accu worden afgelezen.
  • Compatibel met AMPShare/Bosch Professional 18V-accu's.
  • Optimaal uitgerust voor elk gebruik. Mobiel werken met het L-BOXX-systeem.

Leveringsomvang

  • 1 E-Cut Long-Life-zaagblad (10 mm)
  • 2 E-Cut Long-Life-zaagbladen (35 mm)
  • 2 E-Cut Long-Life-zaagbladen (65 mm)
  • 1 E-Cut Carbide Pro-zaagblad (32 mm)
  • 1 HM-zaagblad (Ø 75 mm)
  • 1 HM schraper (driehoekig)
  • 1 Spatel
  • 1 steunplateau, geperforeerd
  • 5 vellen schuurpapier, geperforeerd (korrel 60, 80, 120, 180)
  • 1 Afzuiginrichting
  • 1 Snellaadapparaat GAL 1880 CV
  • 2 Li-ion-accupacks (12 V/4 Ah)
  • 1 kunststof gereedschapskoffer (L-Boxx 136)